Belli bir antrenman programına tabii olan insanlar, bunu doğru beslenmeyle birleştirmedikleri takdirde maalesef verimli sonuç elde edememektedirler. Spor sonrası yapılması gereken en önemli husus kasların gelişimi için gerekli olan besinlerin doğru miktarda ve doğru zamanda alınması olacaktır. Antrenman öncesi  ve sonrası beslenme konusunda alınması gereken besinlerin önemi göz önünde bulundurulmalı ve iyi bir tespitle, gerekli olan besinlerin ne zaman ve ne miktarda alınacağı belirlenmelidir.

BNMFIT tarafından kişisel ve fiziksel özellikleriniz, günlük aktiviteleriniz, iş yoğunluğunuz antrenman programınız ve kendiniz için koyduğunuz hedef göz önünde bulundurularak size özel 12 haftalık beslenme programı hazırlanmaktadır. 

12 Haftalık Beslenme Programı

12 haftalık beslenme programı ile ileri seviyede beslenme bilgisine sahip olabilirsiniz.

Program Fiyatı : 200 TL
Dilerseniz bu programa ait ek seçenekler satın alabilirsiniz.

Whatsapp ile Online Destek Hattı ( EK 120 TL )
Paket Detayları : Paket süreniz boyunca sürekli iletişim halinde olmak, profesyonel olarak uzaktan destek almak isterseniz hafta içi 11.00/18.00 ,haftasonu 12.00/18.00 saatleri arasında uzman eğitmenlerimiz tarafından paket içeriğiniz ile ilgili sorularınızı whatsapp aracılığı ile yanıtlıyoruz
Bu paketi satın alabilmek için lütfen üye girişi yapınız