•  

ACIBADEM PİLATES - PROGRAM VE FİYATLAR

Program Süresi: 10 Saat, 20 Saat ve 30 Saat

BNMFIT olarak şehir merkezinde ister kendi pilates eğitmeniniz, isterseniz BnmFit eğitmenleri ile size özel bahçe manzaralı stüdyolarda birebir veya grup olarak matlı ve aletli pilates yapma imkanı sunmaktayız.

Eğitmenini Getir
Öğrencini Getir
BnmFit Eğitmenleriyle Çalış

 
 

BNMFIT Pilates Dersleri Hakkında Bilgiler

 
BNMFIT olarak şehir merkezinde ister kendi pilates eğitmeniniz ile birlikte gelerek pilates stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı kullanabilir, isterseniz BNMFIT eğitmenleri ile size özel bahçe manzaralı stüdyolarda birebir veya grup olarak matlı ve aletli pilates yapabilirsiniz.

Pilates kaslardaki kuvveti arttırırken bununla birlikte esnekliği, dengeyi ve koordinasyonu da beraberinde geliştirmektedir. Günlük hayattaki çeşitli yaşam koşulları vücut proporsiyonunda deformasyonlara neden olmaktadır. Vücut postürü bozulmakta kaslar kuvvetini, esnekliğini yitirmektedir. Günümüzde en sık görülen bel ve omurga rahatsızlıkları için pilates en sağlıklı yöntemdir. Bu rahatsızlıkların en önemli nedenleri bel ve omurgayı destekleyen kasların kuvvetsizliğidir. Bu bölgelerde yapılacak olan çalışmalarla bir çok rahatsızlığın önüne de geçilmiş olur.

Çoğu fizik tedavi uzmanı belirli bir fizyoterapi seansından sonra tedavinin devamı açısından pilates tavsiye etmektedir. Yani pilates tek başına omurgaya destek veren tüm kasları güçlendirir. Hem tedavi hem de koruyucu bir rol oynar. Tüm bunlarla birlikte yoğun metropol hayatında yeterince fiziksel ve zihinsel aktivitelere zaman ayıramayan kişiler için pratik ve etkili bir çözümdür.

Eğitimlerimiz bahçe manzaralı studyoda grup veya birebir matlı pilates ya da birebir cadillac reformer aletli pilates olarak verilmektedir.